• hydraulic hose plus page

SINOPULSE si je ustvaril močan ugled, odkar je pred več kot 20 leti začel s proizvodnjo hidravličnih cevi in ​​fitingov v Hebeiju na Kitajskem.
Sinopulse raste in širi svojo paleto hidravličnih izdelkov.Danes smo znani po svoji dinamični, vodilni svetovni tehnologiji za transport tekočin.
Inženirska odličnost, osredotočenost na stranke in izdelki najvišje kakovosti še naprej privabljajo nove stranke iz številnih panog po vsem svetu.Naši izdelki služijo širokemu spektru aplikacij v rudarstvu, podzemlju, gozdarstvu, gradbeništvu, komunalnih storitvah, obrambi, pomorstvu, nafti in plinu, kmetijstvu in še več.
Naša kakovostna ponudba hidravličnih cevi in ​​fitingov podpira predane distributerje in stranke blagovne znamke OEM.
Skrbimo, poslušamo, razvijamo se
Sinopulse je uspešno podjetje, ki še naprej raste, ker nam je mar, poslušamo in se razvijamo.
Naše poslanstvo je razviti izdelke, ki so enaki ali boljši od zahtev in pričakovanj naših strank.SINOPULSE je usmerjen k temu, da strankam zagotovi izdelke, ki ne le opravljajo svoje delo, za katerega so zasnovani, temveč povečujejo dolgo življenjsko dobo in zmogljivost.
Zavezani smo k ponudbi visokokakovostnih izdelkov in ta zaveza je v kombinaciji z našimi pozitivnimi izkušnjami ključni dejavnik za naš uspeh.
Dinamična in predana ekipa
Naši ljudje so naše največje bogastvo.Naše ekipe so dinamične in predane, ki združujejo bogato znanje o panogi ter tržno in prodajno podporo, ki je v panogi neprimerljiva.
Naša ekipa inženirjev na terenu proaktivno sodeluje z našimi strankami »Povezovalna partnerstva« v širokem obsegu storitev, da bi zagotovila popolne rešitve od pristanišča do pristanišča.Nastali sistemi za povezavo tekočine so zasnovani tako, da delujejo;so zanesljivi, varni in lahko delujejo z največjim potencialom.
Politika kakovosti
Sinopulse je certificiran glede na trenutno različico ISO 9001:2015 – Sistem vodenja kakovosti.Politika podjetja je dobava izdelkov in storitev, ki izpolnjujejo ali presegajo naše industrijske standarde.Ti standardi vključujejo SAE, EN (DIN), AS, ISO, JIS, BS in BCS.Bistvo nadzora kakovosti (QC) in zagotavljanja kakovosti (QA) je zaupanje in zadovoljstvo strank.
Sinopulse strokovnjaki za načrtovanje, proizvodnjo, distribucijo in prodajo obsežne ponudbe visokotlačnih hidravličnih cevi in ​​fitingov ter obsežne ponudbe industrijskih cevi in ​​fitingov ter specializiranih izdelkov in storitev za mazanje.Podjetje deluje v svetovnem merilu in njegovi izdelki zagotavljajo široko paleto industrijskih aplikacij.Sinopulse si je ustvaril zavidljiv ugled zaradi strokovnega znanja, storitev, kakovosti in dostave.
Naše poslanstvo je prisluhniti našim strankam in ponuditi najkakovostnejše in tehnološko vrhunske priključne cevi in ​​spojke za transport tekočine.
Naša vizija je biti najboljši dobavitelj in ponudnik storitev na vsakem trgu, na katerem sodelujemo.
S tako obsežnim globalnim odtisom lahko RYCO zagotovi, da je kakovosten izdelek dostavljen našim strankam, kadar koli in kjer koli je to potrebno.
Sinopulse je dobavitelj, ki temelji na rešitvah, ki našim strankam nudi celotno paleto storitev, vključno s pravočasno dostavo, reševanjem težkih inženirskih problemov, dejavnostmi za zmanjšanje stroškov.
Sinopulse ima certifikat ISO 9001.


Čas objave: 04.01.2022